נוהגים על BYD? חלה תקלה בהפעלה מרחוק

לפני 3 שבועות, 3 ימים - 1 יולי 2024, כלכליסט
BYD סיל
BYD סיל
בשעות האחרונות התלוננו מספר בעלי מכוניות BYD מדגמים שונים בפני כלכליסט, כי הם לא מסוגלים לשלוט במספר פונקציות עיקריות של הרכב באמצעות אפליקציית השליטה. כן ניתן להפעיל את הרכב, את בקרת האקלים ופונקציות נוספות בצורה פיזית. היבואנית: "פנינו ליצרן לבירור הנושא"

אם הנכם נוהגים במכונית חשמלית של BYD, עליכם לשים לב: המכוניות החשמליות של BYD אינן מסוגלות זה מספר שעות לקבל הוראות מאפליקציות השליטה. בימים כתיקונם ניתן לשלוט בפונקציות מסוימות במכוניות של BYD, למשל הפעלת הרכב ושליטה בבקרת האקלים באמצעות אפליקציית השליטה של היצרן באמצעות מכשיר הטלפון הסלולארי. 

אלא שבמהלך השעות האחרונות התלוננו מספר בעלי מכוניות BYD מדגמים שונים בפני "כלכליסט" כי הם לא מסוגלים לשלוט במספר פונקציות עיקריות של הרכב באמצעות אפליקציית השליטה. עם זאת, ניתן להפעיל את הרכב, את בקרת האקלים ופונקציות נוספות בצורה פיזית, כלומר ניתן לדוגמה להניע את הרכב באמצעות המפתח המכאני. יוזכר כי BYD היא המכונית החשמלית הנמכרת בישראל והמכונית הסינית הנמכרת בישראל. לעת עתה לא ידוע מהו מקור הבעיה ומהו היקפה.

מיבואנית BYD שלמה מוטורס נמסר: "עם קבלת פניית לקוחות על שיבושים באפליקציה, פנינו ליצרן לבדיקת הנושא. נעדכן אותם עם קבלת מידע נוסף".

Support Ukraine