טסלה מגייסת עובדים ומעבה את מערך המכירות והתמיכה בישראל

לפני שנה 1, חודש 1 - 28 יוני 2021, כלכליסט
טסלה מגייסת עובדים ומעבה את מערך המכירות והתמיכה בישראל
חודשים ספורים לאחר כניסת המכונית החשמלית לשוק הישראלי, נדרשת טסלה לתגבר את מערך כוח האדם המקצועי שלה, כדי לטפל באלפי הלקוחות שרכשו את המכונית ולהתאים את מערך השירות לביקוש המוגבר למכונית

טסלה מעבה את מערך התמיכה והמכירות שלה בישראל. במסגרת זו נערכת טסלה ישראל לגיוס של אנשי מכירות נוספים וגם טכנאים. כך עולה מסדרה של מודעות שפרסמה היצרנית בימים האחרונים. בחודשים הראשונים לפעילותה בארץ נמנעה החברה מלגייס עובדים נוספים מעבר לגרעין הראשוני, אך כעת כשאלפי מכוניות טסלה כבר נוסעות בכבישי ישראל, ועם פתיחתה העתידית של סוכנות טסלה, תזדקק היצרנית לעוד אנשי צוות.  

רשימת המשרות החדשות שטסלה מפרסמת כוללת אנשי תמיכה, אנשי מכירות וגם נציגי שירות. בנוסף מבקשת טסלה לגייס גם אנשים טכניים, ובהם עובדים בעלי התמחות בתחום החלפים לרכב עבור מוסך החברה. לצד אלה מגייסת טסלה ישראל גם מכונאים, זאת לקראת המכוניות הראשונות שיגיעו למוסכי החברה בחודשים הקרובים.

טסלה ישראל מחזיקה כיום כבר בצבר הזמנות המוערך ב-4,000-5,000 מכוניות, מה שמצדיק את עיבוי מערך השיווק והשירות של היצרנית בארץ. כיום מוצגות מכוניות טסלה בקניון רמת אביב, אך בעתיד צפויה היצרנית להציג את המכוניות בסוכנות משלה במרכז הארץ.

Support Ukraine