מתיחת פנים: 2021 פולקסווגן פולו GTI החדשה נחשפת

לפני שנה 1, חודש 1 - 30 יוני 2021, CarTube
מתיחת פנים: 2021 פולקסווגן פולו GTI החדשה נחשפת
הפולו GTI המחודשת מציגה עיצוב בהשראת הגולף GTI, ממשיכה עם מנוע ה-2.0 ליטר טורבו 207 כ"ס של הדגם היוצא וזכתה למגוון שדרוגים טכנולוגיים בתא הנוסעים ובתחום הבטיחות.

כחודשיים לאחר שהציגה את דגמי 2021 המחודשים של הפולו לאחר מתיחת פנים מקיפה, פולקסווגן חושפת את גרסת הביצועים המחודשת של הדגם, 2021 פולקסווגן פולו החדשה. עיקר השינויים בדגם הם אותם שינויים שפגשנו בשאר גרסאות הפולו שכן בתחום ההנעה, אין כל שינוי בדגם.

בחזית נמצא את אותו מנוע 2.0 ליטר טורבו של הדגם היוצא עם הספק מרבי של 207 כ"ס ומומנט מרבי של 32.6 קג"מ המתקבל בין 1500-4500 סל"ד. בשידוך לתיבת 7 הילוכים DSG זה מספיק לנתון תאוצה 0-100 קמ"ש של 6.5 שניות ומהירות מרבית של 240 קמ"ש. 

כמו בדגם היוצא, מלפנים נמצא דיפרנציאל XDS להפחתת תת היגוי, בכל הפינות נמצא חישוקי "17 כסטנדרט, עם אופציה לחישוקי "18, ושילוב קשיח ספורטיבי יותר של קפיצים/בולמים המנמיכים את המרכב ב-15 מ"מ לעומת הגרסאות הרגילות של הפולו. בנוסף נמצא גם מערכת בלימה משודרגת עם קליפרים צבועים באדום ומערכת פליטה משופרת עם צמד סופיות בולטות בתחת הפגוש האחורי.

החזית המחודשת של הפולו מציגה עיצוב בהשראת האחות הגדולה, הגולף GTI, כולל תאורת יום בצורת משושים בצידי כונס האוויר, שאר השינויים כבר זהים למה שפגשנו בדגמי הפולו המחודשים, כולל אופציה לתאורה ראשית אדפטיבית IQ.Light LED matrix המוסיפה גם פס תאורת יום הנמתח בין הפנסים הראשיים וכן פנסים אחוריים חדשים עם תאורת מחוונים ובלימה דינמית.

בניגוד לשאר דגמי הפולו, בתא הנוסעים אנחנו פוגשים הגה GTI חדש שזכה למשטחי מגע במקום כפתורים פיזיים וכמו בפולו הרגילה גם כאן ממשק בקרת האקלים החדש מבוסס מגע במקום כפתורים פיזיים. בנוסף נמצא גם לוח מחוונים דיגטלי "10.25 וכן את מערכת המולטימדיה MIB 3.1 החדשה של פולקסווגן עם מסכים בגודל של "8 או "9.2 וחיבור אלחוטי לאנדרואיד אוטו ואפל קאר-פליי לצד שירותי הזרמת מדיה, משטח טעינה אלחוטי ועוד.

כמו בשאר דגמי הפולו מפרט הבטיחות זכה למספר שדרוגים, כולל אופציה למערכת הנהיגה סמי אוטונומית מערכת Travel Assist הפועלת בטווח מהירויות של 0-210 קמ"ש ושולטת על ההיגוי, תאוצה והבלימה יחד עם התאמה של מהירות הנסיעה לפי מידע מהמצלמה הקדמית ומערכת הניווט.

Support Ukraine