החלה מכירה מוקדמת למיצובישי אאוטלנדר 2021 החדש

לפני שנה 1, 3 חודשים - 27 אפריל 2021, CarTube
החלה מכירה מוקדמת למיצובישי אאוטלנדר 2021 החדש
לאור הביקוש הגבוה לדגם, יבואנית מיצובישי החלה במכירה מוקדמת של האאוטלנדר החדש, את המחיר אנחנו עדיין לא יודעים.

כלמוביל, יבואנית מיצובישי בישראל, פותחת את פנקס ההזמנות למיצובישי אאוטלנדר 2021 החדש, שנחשף בבכורה עולמית בחודש פברואר האחרון וינחת בישראל במהלך חודש יולי הקרוב. המכירה המוקדמת נפתחה כתוצאה של התעניינות רבה של בדגם מצד לקוחות רבים, להם זו צריך להודות זו כיום כמעט האופציה יחידה לקרוסאובר 7 מושבים במחיר נגיש יחסית.

האאוטלנדר החדש הוא שדרוג משמעותי לעומת הדגם היוצא בכל תחום אפשרי, זה מתחיל כמובן מפלטפורמה חדשה וקשיחה יותר שתשדרג את היכולות הדינמיות של הדגם, הנוחות ובידוד הרעשים וחשוב עוד יותר, גם את הבטיחות הפאסיבית. לדוגמה, האאוטלנדר החדש מצויד בלא פחות מ-11 כריות אוויר כסטנדרט, מספר יוצא דופן של כריות שיספקו הגנה נרחבת לכל נוסעי הרכב במקרה של תאונה.

בכדי שלא תתרחש תאונה, הדגם מצויד במגוון רחב של מערכת בטיחות מתקדמות, כגון בלימה אוטונומית, ניטור שטח מת בצידי הרכב, ניטור תנועה חוצה מאחור עם בלימה אוטונומית, בקרת שיוט אדפטיבית, מערכת שמירה על מרכז נתיב הנסיעה, בקרת סטייה מנתיב אקטיבית ועוד.

האאוטלנדר החדש מרווח יותר לנוסעים בזכות תוספת של 50 מ"מ לרוחב ו-30 מ"מ לבסיס הגלגלים העומד על 2,700 מ"מ. לנוסעים לא רק מרווח יותר, הם גם ייהנו מתא נוסעים חדש לחלוטין עם עיצוב מודרני ונקי, איכות חומרים גבוהה יותר, גימור מוקפד יותר וגם רשימת אבזור אורכה יותר הכוללת, בין היתר: בקרת אקלים מפוצל ל-3 אזורים, משטח טעינה אלחוטי, מולטימדיה "8-"9 עם אנדרואיד אוטו ואפל קאר-פליי, אופציה ללוח מחוונים דיגיטלי מלא "12.3, תצוגה עילית צבעונית ועוד.

בחזית נמצא מנוע 2.5 ליטר חדש המחליף את המנוע של הדגם הנוכחי. למנוע ה-2.5 ליטר הספק מרבי של 181 כ"ס ומומנט מרבי של 25 קג"מ והוא משודך לתיבת הילוכים רציפה CVT ויש גם אופציה למערכת הנעה כפולה S-AWC. בשלב מאוחר יותר השנה מיצובישי תחשוף את גרסת הפלאג-אין PEHV של האאוטלנדר החדש, זו צפויה להציע טווח נסיעה חשמלי של כ-90 ק"מ.

ארז סבג, מנהל חטיבת מיצובישי בישראל מציין כי "יש צמא בשוק לדגם הפופולארי בישראל והנמכר ביותר בקטגוריית SUV 7 מקומות. פתיחת המכירה המוקדמת החלה לאחר שהחברה קיבלה בחודשים האחרונים פניות רבות של לקוחות פרטיים, אשר מעוניינים להזמין את האאוטלנדר החדש. על מנת להקל על המכירה ללקוחות ולהיערך מראש, הוחלט לפתוח את המכירה המוקדמת ולאפשר למי שיחפוץ להזמין ולשריין מראש את האאוטלנדר החדש".

קישור להרשמה המוקדמת לאאוטלנדר החדש

Support Ukraine