+ פרסום מודעה חינם !
מודעות: לא נמכר - 441, סה"כ - 24221

קופרה פורמנטור 2021 בישראל - מחיר החל מ-174,900 שקל

15 מרץ 2021 - CarTube

קופרה פורמנטור 2021 בישראל - מחיר החל מ-174,900 שקל

קופרה אטקה החדשה 2021 בישראל - מחיר החל מ-249,900 שקל

קופרה פורמנטור 2021 בישראל - מחיר החל מ-174,900 שקל

הקרוסאובר קופה הספורטיבי קופרה פורמנטור ישווק בשלב זה בדגם 150 כ"ס או בדגם ביצועים VZ עם 310 כ"ס והנעה כפולה. כל זה לצד תא נוסעים עשיר ואיכותי ושפע של אבזור ומערכות בטיחות מתקדמות.

קופרה פורמנטור, הדגם העצמאי הראשון של קופרה, נחת בישראל במסגרת ההשקה של מותג קופרה, מותג הספורט/פרימיום העצמאי של סיאט וקבוצת פולקסווגן. קופרה פורמנטור הוא קרוסאובר קופה ספורטיבי אותו תוכלו לרכוש בדגם רגיל עם 150 כ"ס או בדגם הביצועים פורמנטור VZ עם 310 כ"ס והנעה כפולה. 

קופרה פורמנטור נשען על פלטפורמת MQB EVO, כמוו הלאון ועוד, והוא ארוך ונמוך יותר מהאטקה ב-90 מ"מ. לפורמנטור אורך של לפרמנטור אורך של 4,450 מ"מ, רוחב של 1,839 מ"מ, גובה של 1,511 מ"מ ובסיס גלגלים של 2,680 מ"מ (תוספת של 42 מ"מ לעומת האטקה). נפח תא המטען בדגם עומד על 450 ליטר.

לפורמנטור אמנם עיצוב חיצוני ייחודי משלו, הנשען על שפת העיצוב של סיאט, אך תא הנוסעים לעומת זאת כבר זהה למוכר לנו מהלאון החדשה ובמיוחד מהקופרה לאון החדשה. תא הנוסעים אולי זהה בעיצובו למוכר לנו מהלאון אך קופרה ממוצבת מעל סיאט ולכן נפגוש שימוש נרחב יותר בחומרים רכים, בדלתות מלפנים ומאחור לדוגמה, שימוש נרחב יותר בעור, עיטוף הדשבורד או ידיות הדלתות לדוגמה, וגם גימור מוקפד יותר ונגיעות בצבע ברונזה, הצבע הרשמי של קופרה, על פתחי המיזוג. חלק מהתוספות/שדרוגים האלו נמצא רק בגרסאות הבכירות של הפורמנטור.

השוני נמצא לא רק בתחושה היוקרתית יותר אלא גם בצד הטכנולוגי, נוכל למצוא לדוגמה מערכת מולטימדיה עם ממשק גרפי שונה ומסך מגע בגדלים של עד "12, לעומת "10 בדגמי סיאט, וללוח המחוונים הדיגיטלי, בגודל "10.25, תוצגה ייחודית לקופרה השמה דגש על נתוני מנוע וביצועים כגון תצוגה של כוחות G, הספק, לחץ גדישה ועוד.

קופרה פורמנטור - מנועים, ביצועים וצריכת דלק:

קופרה פורמנטור מצויד במגוון רחב של יחידות הנעה, כולל מנועי בנזין בהספקים של 150 כ"ס, 190 כ"ס ו-310 כ"ס, וכן שתי יחידות הנעה היברידית פלאג-אין בהספקים של 204 כ"ס או 245 כ"ס ולקוחות שיתעקשו על כך יוכלו לקבל את הדגם גם עם מנוע דיזל. בשלב זה בישראל הדגם ישווק כאמור עם שתי יחידות הנעה, 1.5 ליטר טורבו כדגם בסיס ובדגם הקצה 2.0 ליטר טורבו. 

הפורמנטור 1.5TSI מציע הספק מרבי של 150 כ"ס ומומנט מרבי של 25.5 קג"מ המתקבל בין 1,500-3,500 סל"ד. בשידוך לתיבת 7 הילוכים DSG והנעה קדמית בלבד זה מספיק לנתון תאוצה 0-100 קמ"ש של 8.9 שניות ולמהירות מרבית של 203 קמ"ש. צריכת הדלק המשולבת בדגם עומדת על 14.5 ק"מ לליטר בהתאם לרמת הגימור וחישוקי הגלגלים.

הפורמנטור VZ הבכיר מצויד במנוע 2.0 ליטר טורבו בהספק מרבי של 310 כ"ס ומומונט מרבי של 40.8 קג"מ המתקבל בין 2,000-5,450 סל"ד. המנוע משודך לתיבת 7 הילוכים DSG (מצמדים רטובים כמובן) ולמערכת הנעה כפולה 4Drive, זה מספיק לנתון תאוצה 0-100 קמ"ש של 4.9 שניות ולמהירות מרבית של 250 קמ"ש. צריכת הדלק המשולבת בדגם זה עומדת על 11.2 ק"מ לליטר. 

מעבר למנוע החזק יותר של הפורמנטור VZ וההנעה הכפולה, הדגם כולל גם דיפרנציאל מוגל החלקה, כיול מתלים קשיח יותר עם הנמכת מרכב של 10 מ"מ ובולמים אדפטיביים (DCC), מערכת בלימה משודרגת עם צלחות בלימה גדולות וקליפרים קדמיים עם 4 בוכנות, חישוקי "19 כסטנדרט, מערכת פליטה ספורטיבית, מושבי ספורט, הגה קופרה ועוד.

אבזור ובטיחות:

בכל רמות הגימור נמצא חלון גג, תאורת LED מלאה, איתות דינמי, חישוקי "18, מולטימדיה "10 עם אנדרואיד אוטו ואפל קאר-פליי, משטח טעינה אלחוטי, 4 שקעי טייפ C,בולמים אדפטיביים, חיישני חניה, חיישני תאורה וגשם, מערכת שמע BEATS, בקרת אקלים מפוצלת ל-3 אזורים, מפתח חכם, הגה קופרה, תאורת אווירה ועוד. דגם קופרה VZ הבכיר מוסיף חישוקי "19, מולטימדיה"12, קליפרים בשחור, צמד סופיות, חיישני חניה קדמיים, מערכת סיוע בחניה ועוד.

בתחום הבטיחות כל דגמי הפורמנטור מצוידים כסטנדרט במפרט עשיר של מערכות בטיחות מתקדמות: בבקרת שיוט אדפטיבית, בקרת סטייה מנתיב אקטיבית כולל שמירה על מרכז נתיב הנסיעה, 10 כריות אוויר, מצלמת רוורס, מערכת יציאה בטוחה מהרכב, ניטור שטח מת כולל תנועה חוצה מאחור, בלימה אוטונומית עם זיהוי הולכי רגל ודו גלגלי ובקרת ערנות נהג המסוגלת להביא את הרכב לעצירה מלאה במידה והנהג לא הגיב.

על רמות הגימור של הדגמים תוכלו להוסיף מגוון חבילות עיצוב ואבזור או לשדרג בנפרד רק את חישוקי הגלגלים. חבילת SILVER STORM בתוספת של 7,900 ₪ לדגם פורמנטור 1.5 ליטר מוסיפה מסך "12, חישוקי "18 בעיצוב PUK ודלת תא מטען חשמלית. חבילת העיצוב BLACK PEARL בתוספת של 19,900 ₪ מוסיפה על חבילת SILVER גם מושבי באקט עור שחור, מושב נהג חשמלי כולל זכרונות וחימום וחישוקי "19 מדגם PUW. תוספת מושבי באקט עור שחור לפורמנטור VZ תעלה לכם 9,900 ₪, החלפתה חישוקים ("19) לעיצוב אחר תעלה לכם בין 6,900 ₪ ועד 13,900 ₪, תוספת צבע כחול קופרה מט או אפור מט תעלה לכם 13,900 ₪ ועוד.

קופרה פורמנטור 2021 - מחירון :

  • קופרה פורמנטור 1.5 ליטר - 174,900 ₪
  • קופרה פורמנטור VZ הנעה כפולה - 259,900 ₪

קופרה אטקה החדשה 2021 בישראל - מחיר החל מ-249,900 שקל

קופרה אטקה נוחת בישראל דגמי 2021 המחודשים לאחר מתיחת פנים, כולל עיצוב מעודכן ותוספת של מערכות בטיחות מתקדמות. מערכת ההנעה ממשיכה להציע 300 כ"ס והנעה כפולה.

סיאט ישראל, מבית צ'מפיון מוטורס, החלה בשיווק דגמי 2021 המחודשים של הקופרה אטקה, הקרוסאובר ביצועים של קופרה המבוסס כמובן על סיאט אטקה. כמו האטקה הרגיל, גם הקופרה אטקה זכה בדגמי 2021 למתיחת פנים עם עיצוב מעודכן, שדרוג טכנולוגי לתא הנוסעים ולתוספת של מערכות בטיחות מתקדמות, מערכת ההנעה נותרה ללא שינוי וכך גם המחיר העומד על החל מ-249,900 ₪.

חיצונית, דגמי 2021 של קופרה אטקה זכו לעיצוב ספורטיבי ומלוטש יותר, יש גריל קדמי רחב יותר עם תוספת של מסגרת עבה ומושחרת, יחד עם עיצוב חדש לפגוש הקדמי, יש פנסים ראשיים חדשים עם חתימת תאורת יום מעודכנת, מאחור נמצא פנסים מעודכנים עם תאורת מחוונים דינמית וכן עדכון קל לחלקו התחתון של הפגוש. עיצובים חדשים לחישוקי הגלגלים, "19, משלימים את העדכון החיצוני לדגם.

בתא הנוסעים נמצא מערכת מולטימדיה MIB3 חדשה עם מסך מגע "9.2, תפעול קולי והרחבה לאנדרואיד אוטו ואפל קאר-פליי. נמצא גם את גלגל ההגה החדש של קופרה עם כפתור התנעה ובורר מצבי נהיגה. הדגם מצויד כסטנדרט בבולמים אדפטיביים (DCC) וברשימת האופציות ישנה אפשרות למושבי באקט חדשים בריפוד עור, מערכת פליטה של אקרופוביץ' ומערכת בלימה משודרגת של ברמבו עם צלחות קדמיות בקוטר של 370 מ"מ.

מערכת ההנעה של הדגם נותרה כאמור ללא שינוי: מנוע 2.0 ליטר טורבו בהספק מרבי של 300 כ"ס ומומנט מרבי של 40.8 קג"מ. עם תיבת 7 הילוכים DSG והנעה כפולה 4Drive כסטנדרט, זה מספיק לנתון תאוצה 0-100 קמ"ש של 4.9 שניות (עם בבקרת יציאה מהמקום) ולמהירות מרבית של 247 קמ"ש. צריכת הדלק בדגם עומדת על 11.4 ק"מ לליטר בתקן WLTP.

הקופרה אטקה המחודש זכה כאמור לתוספת של מערכות בטיחות מתקדמות, כעת נמצא בקרת שיוט אדפטיבית עם שמירה על מרכז נתיב הנסיעה עד 210 קמ"ש, יחד עם ניטור שטח מת כולל תנועה חוצה מאחור ועוד. מערכת בקרת ערנות נהג כוללת כעת יכולת להביא את הרכב לעצירה מלאה במידה והנהג לא הגיב לשום התראה.

רשימת האבזור כוללת, בין היתר: לוח מחוונים דיגיטלי "10.25, בקרת אקלים מפוצלת עם יציאות לאחור, חיישני תאורה וגשם, בלם יד חשמלי, בורר מצבי הנעה ונהיגה, מערכת שמע מערכת Beats Audio sound system בעלת 9 רמקולים וסאב וופר, בלם יד חשמלי, חיישני חניה קדמיים ואחוריים, חלון גג פנורמי, חישוקי סגסוגת "19 בשלושה עיצובים שונים, מערכת מולטימדיה "9.2 עם אנדרואיד אוטו ואפל קאר-פליי, בקרת אקלים מפוצלת, מפתח חכם, משטח טעינה אלחוטי ועוד.

2021 קופרה אטקה מחירון:

  • קופרה אטקה 300 כ"ס - 249,900 ₪
  • תוספת צבע מיוחד - 6,900 ₪
  • מושבי באקט בריפוד עור כחול - 15,000 ₪
  • וו גרירה - 7,900 ₪
  • תוספת צבע רגיל מעבר ללבן - 3,900 ₪

חדשות לפי תגיות

accidentsacuraadvertisingAIairbagairbagsairportalfa romeoamazonAmnon Shashuaandroidandroid autoappappleApple Carplayappsapriliaaston martinaudiAudi e-tronAustraliaauto industryAutoMotorautonomous carautonomous carsautonomous vehicleAutonomous Vehiclesautonomus carAutopilotAutotechAvisavtoVAZawardsAyalonBaidubatterybentleybicyclebikebikesbirdbitcoinbmwBMW X5BoschBubblebugattiBuickbusesCadillacCadillac EscaladeCaliforniaCanadacar buying guidecar insurancecar marketcar sharingcar theftCarasso MotorsCarlos GhosncarpoolCESChampion MotorschargingchevroletChevrolet BoltChevrolet SparkChevrolet SuburbanChicago Auto ShowchinaChryslerchrysler pacificacitroencitroen C4class actionclassic carcongestion chargeconsumer reportscoronavirusCOVID-19crash testcrash testscrossoverdaciaDacia DusterDacia SanderoDaihatsuDaimlerDanDelekDensoDetroit Auto Showdieseldiesel scandaldieselgateDodgeDonald Trumpdrag racedriverless cardriverless carsdriving tipsDSDS3ducatie-scooterE-ScooterseggedEICMAElbitElectraElectreonelectricElectric VehiclesElon Muskemission scandalemissionsEUeuropeevfcaferrarifiatFiat 500fordFord BroncoFord ExplorerFord F-150Ford FiestaFord FocusFord MondeoFord PumaFord RangerfranceFrankfurt Motor Showfuelfuel economy scandalfuel pricefunnyGACgeargeelygenesisGeneva Motor ShowgermanygettGetTaxigmGMCgooglegoogle mapsgovernmentgreenhackersHaifaharley-davidsonhealthhondaHonda Civichonda cr-vHonda HR-VHonda Odysseyhow toHuaweiHummerhybridhydrogenhyperloopHyundaiHyundai BayonHyundai Custohyundai elantraHyundai Elantra NHyundai i10hyundai i30Hyundai IoniqHyundai Ioniq 5Hyundai KonaHyundai Santa FeHyundai SonataHyundai StariaHyundai TucsonHyundai VelosterIDFIIHSimportindiaInfinitiinfotainmentInnovizinsuranceintelIPOiranisisIsraelIsrael RailwaysjaguarJaguar i-pacejapanjeepJeep CompassJeep Grand CherokeeJeep WranglerJerusalemkawasakiKiaKia Carnivalkia ceedkia niroKia Optimakia picantokia riokia sorentoKia Soulkia sportageKia stingerkia stonicKia TellurideKia XCeedKobe SteelktmLA Auto ShowLadalamborghiniland roverLand Rover DefenderlawsuitleasingLeolexuslidarlight railLimeLincolnlockdownlrtluxuryluxury carslyftmarvelmaseratimaybachmazdaMazda 3Mazda 6Mazda CX-30Mazda CX-5Mazda MiataMazda MX-30Mazda MX-5Mazda6mecedesmercedesmetroMexicoMGMG ZSmicrosoftMilan Motorcycle ShowmilitaryminiMini CooperMinistry of TransportminivanMiri RegevMitsubishimitsubishi ASXmitsubishi outlandermobileyeMoose TestmoovitmotorcyclemotorsportnavigationNCAPNEVSNew YorkNew York Auto ShowNexarNHTSANIOnissanNissan FrontierNissan Jukenissan leafnissan navaraNissan QashqaiNissan RogueNorwayNvidiaoecdofoopelopel corsaOpel Insigniaopel mokkaOtonomopanasonicPangoparis motor showparkingpeugeotPeugeot 2008Peugeot 3008Peugeot 308Peugeot 5008Peugeot 508pickuppolicePorscheportugalpricepricespsapublic transportQorosrailwayRakevet Israelramrange roverratingsrecallrecallsREErenaultRenault ClioRenault MeganeRenault ZoeRImacRivianroad 6road accidentroad accidentsroad safetyroadsrobotaxiRolls-Royceroyal enfieldrussiasafetysafety ratingsafety ratingssafety testsSaverOnescandalscooterseatseat aronaSeat IbizaSECself-driving carself-driving carsSEMASiemensskodaskoda citigoSkoda EnyaqSkoda FabiaSkoda KodiaqSkoda Octaviaskoda rapidSkoda ScalaSkoda SuperbSoftBanksolar energysouth koreaSPACspainspy shotspy shotsSsangYongstartupsstatisticsstrikestudysubarusubaru ascentSubaru BRZsubaru foresterSubaru VizivSubaru WRXsubaru XVsupercarssuvsuzukisuzuki jimnySwedenSYMTactile MobilitytakatatariffTASEtaxtaxestaxitechnologytel avivTel Aviv MetroTel Aviv Stock Exchangetel-avivtenderterrorismteslaTesla Model 3Tesla model XTokyo Motor ShowtoptoyotaToyota Camrytoyota corollaToyota Harriertoyota hiluxToyota Land Cruisertoyota priustoyota rav4Toyota SupraToyota TundraToyota Yaristrade wartrafficTraintransporttrendstriumphtrucktruckstuninguberUBQukUMIunion motorsUnited StatedUnited Statesususaused car buying guideViaVolkswagenVolkswagen GolfVolkswagen ID.4Volkswagen PoloVolkswagen TaosVolkswagen TiguanvolvoVolvo v60Volvo XC40Volvo XC60Volvo xc90vwVW PolowaymowazeWindyamahayandexyangoаварииавтобусавтобусыавтобусы в субботуавтобусы в шабатавтомобиль годаавтопилотавторемонтные мастерскиеавторынокавтострахованиеавтостраховкаАЗСАккоАрадаренда автоаренда автомобиляАфикимАфулаАшдодашкелонаэропортаэропорт Бен-ГурионАялонБАГАЦБат-ЯмбезопасностьБейт-ШемешБейтар-ИлитбензинБецалель СмотричБеэр-ШеваБней-БраквелосипедвелосипедистывелосипедыВерховный судводительские прававыборыГерманияГерцлиягибридгибридные автогибридный автомобильГиватаимгородской транспортгорючееГуш ДанДавид ЛубинскиДелек Моторсдизельдизельгейтдорогадорогидорожные камерыДТПЕвропажелезная дорогазабастовказаконодательствозаконызаправкизапчастизарядка для электроавтоИерусалимИзраильимпортимпорт автоинфраструктураИранИсраэль КацКавимкамерыканатная дорогакарантинКарасо МоторсКармельКармиэлькарнтинКирьят-АтаКирьят-ГатКитайклассикаклассические автоКнессетКольмобилькомпенсациякоронавирускоррупциякредитыКфар-СабализингЛодлокдаунльготымарафонМеирМертвое мореминистерство транспортаминтрансмотоциклнаводнениеНалогналогиНегевНетанияобщественный транспортограниченияотзывотзывыпараллельный импортпаркингпарковкапарковкиПДДперекрытияПетах-Тикваплатные дорогиплатный въезд в Тель-Авивподержанные автоподержанные автомобилипожарполицияПольшапочтапочта Израиляправилаправительствопревышение скоростиПрибрежное шоссепробкипродажа автопродажипроишествияРаанаРаананаРав-КавРакевет ИзраэльРакевет ИсраэльРамат-ГанРамларегистрация авторейтингрейтингиреформаРеховотРишон ле-ЦионСамарияСАМЛАТСдеротсервисскандалскоростной трамвайсоветыстатистикастатитстикастрахованиестраховкасубботние автобусысудсудебные решенияСупербуссуперкарыСШАтаксиТалькартарифыТверияТель АвивТель-Авивтендертерроризмтест на вождениетехнологиитехосмотртехпаспорттопливотрамвайТрансизраильское шоссетранспорттранспорт в шабаттраснпорттрафикугонугон автоугон автомобилейУправление регистрации автотранспортауход за автомобилемХадераХайфаХермонХолонЦАХАЛценаценыЦфатЧемпион МоторсШкодашоссешоссе АялонштрафштрафыЭгедЭйлатэкзамен на вождениеэкзамен на праваэкзамен по вождениюэкологияэлектроавтоэлектроавтомобильэлектровелосипедэлектровелосипедыэлектромобилиэлектромобильэлектросамокатэлитные автоЮнион МоторсЯндексЯффоאאודיאגדאגף התנועהאגרת גודשאגרת רישויאובראודיאוויסאוטובוסאוטובוסיםאוטודילאוטוטקאופלאופל אינסיגניהאופל מוקהאופל קורסהאופנועאופנוע שטחאופנועיםאופנייםאופניים חשמלייםאופניים שיתופייםאיגוד המוסכיםאיגוד יבואני הרכבאיכות הסביבהאילתאינטלאינפיניטיאירופהאיתוראןאכיפהאלבראלון דאיאלון מאסקאלפא רומיאואלפא רומיאו סטלביואפליקציותארהאשדודאשראיבב.מ.ווב.מ.וו.בטיחותבטיחות בדרכיםבטיחות ברכבבטר פלייסביטוחביטוח חובהביטוח מקיףביטוח רכבבינה מלאכותיתבירדבית המשפטבנזיןבנימין נתניהובנק ישראלבצלאל סמוטריץ'בריטניהגג'יפג'יפוןג'יפיםג'ירו ד'איטליהג'נסיסג'נרל מוטורסגוגלגוש דןגיוס הוןגניבות רכבגניבת רכבגריטהדאצ'יהדאצ'יה דאסטרדודו גלגלידואר ישראלדוד לובינסקידוחות חניהדוחות כספייםדוקאטידיזלדיימלרדלקדלק מוטורסדלק רכבדןהאיחוד האירופיהוזלההונדההונדה סיוויקהטבות מסהלוואותהלשכה המרכזית לסטטיסטיקההמס הירוקהמשרד להגנת הסביבההעלאת מחיריםהרכבת הקלההרפורמה בתחבורה הציבוריתהרשות הלאומיתהרשות הלאומית לבטיחות בדרכיםהשכרת רכבווייזוולווועדת הכלכלהועדת הכספיםזיהוםזיהום אווירחחברות ביטוחחברת החשמלחדשות הרכבחדשנותחולוןחוק ההסדריםחורףחיפהחלקי חילוףחניהחניוניםחרדיםטויוטהטויוטה יאריסטויוטה פריוסטויוטה קאמריטויוטה קורולהטויוטה ראב4טכנולוגיהטלקארטסטטסטיםטסלהטסלה נכנסת לישראלטרייד איןטרקטורוןטרקטורוניםיבואיבוא אישייבוא מכוניותיבוא מקביליבוא רכביבואן רכביבואני הרכביבואני רכביגואריד שנייהיד2יונדאייונדאי i20יונדאי טוסוןיונדאי קונהיוניברסל מוטורסיוניון מוטורסייבוא רכבימאההיפןיצרניות רכבירושליםירין שטרןישראלישראל כץכבישכביש 6כביש החוףכבישיםכלי רכבכלכלה שיתופיתכלמובילכריות אווירכרמיאלכרמליתללובינסקילוחית רישוילוי יצחקלימוד נהיגהליסינגלנד רוברלקסוסמאזדהמבחן דרכיםמבחן נהיגהמבחן רכבמבחני ריסוקמבצעמבצעי רכבמבצעי רכב באודימבצעי רכב באופלמבצעי רכב ביונדאימבצעי רכב במאזדהמבצעי רכב במיצובישימבצעי רכב בניסאןמבצעי רכב בסובארומבצעי רכב בסוזוקימבצעי רכב בסיאטמבצעי רכב בסיטרואןמבצעי רכב בסקודהמבצעי רכב בפולקסווגןמבצעי רכב בפורדמבצעי רכב בפיאטמבצעי רכב בפיג'ומבצעי רכב בקיהמבצעי רכב ברנומבצעי רכב בשברולטמהירותמובילאיימוניותמוניות שירותמוניתמוסךמוסכיםמחאהמחירוןמחירון רכבמחירי הדלקמחיריםמחקרמטרו מוטורמיזוגים ורכישותמיכאל לוימינוי בכיריםמינימיניוואןמיסוימיסוי ירוקמיצובישימיצובישי אאוטלנדרמיצובישי אטראז'מיצובישי ספייס סטארמירי רגבמכון התקניםמכון רישוימכוניותמכוניות היברידיותמכוניות חדשותמכוניות חשמליותמכוניות יוקרהמכוניות משומשותמכוניות סיניותמכוניות קלאסיותמכוניתמכונית אוטונומיתמכונית היברידיתמכונית השנהמכונית חשמליתמכונית יוקרהמכונית משומשתמכונית משפחתיתמכונית שיתופיתמכירה פומביתמכירות כלי רכבמכירות רכבמכסמכרזמכשירי תנועהמלחמת סחרממשלהמס הבלומס ירוקמס קנייהמסיםמסירותמסירות רכבמסירות רכב חדשמסירת מכוניותמערכות בטיחותמצלמות מהירותמרצדסמשאיותמשאיתמשה כחלוןמשומשותמשטרהמשטרת התנועהמשטרת ישראלמשרד האוצרמשרד האנרגיהמשרד האנרגיה והמיםמשרד הביטחוןמשרד המשפטיםמשרד הרישוימשרד התחבורהנגיף הקורונהנהגיםנהיגהנהיגה מונעתניסאןניסאן אלטימהניסאן ג'וקניסאן ליףניסאן מקסימהניסאן סנטרהניסאן קשקאיניסוינמל אשדודנסיעות שיתופיותנפטנתנתבנתיב פלוסנתיבי איילוןנתיבי ישראלנתיבי תחבורה ציבוריתססאן יאנגסאנגיונגסאנגיונג רקסטוןסובארוסובארו אימפרזהסובארו פורסטרסוזוקיסוזוקי איגניססוזוקי ג'ימניסוזוקי ויטרהסוזוקי סוויפטסוזוקי קרוסאוברסולרסטארט אפסטטיסטיקהסיאטסיאט איביזהסיאט ארונהסיאט לאוןסיטרואןסיטרואן ברלינגוסייברסיןסמלספורטספורט מוטוריסקודהסקודה אוקטביהסקודה סופרבסקודה סקאלהסקודה פאביהסקודה קארוקסקודה קודיאקעעבירות תנועהעובדי מדינהעומסי תנועהעופר אבנירעיריית תל אביבעליבאבאעמדות טעינהעמדת טעינהענף הרכבערדפוינטרפולקסווגןפולקסווגן טיגואןפולקסווגן טרנספורטרפולקסווגן פולופורדפורד פוקוספורשהפיאטפיג'ופיג׳ופיז'ופיצוייםפלאג איןפנגופסחפקק תנועהפקקי תנועהפקקיםפראריפשיטת רגלץצ'מפיון מוטורסצהציי רכבצריכת דלקק.ט.מקאדילקקאוואסאקיקבוצת קרסוקופרהקורונהקורוסקורקינטקורקינט חשמליקורקינט שיתופיקורקינטיםקטנועקטנועיםקיהקיה נירוקיה סורנטוקיה סידקיה ספורטאז'קיה פיקנטוקיה קרניבלקיה ריוקל אוטוקנאביסקנוןקנסותקרוסאוברקריאה לתיקוןקרייזלרקרלוס גוהןקרסו מוטורסראליראםרב קורגולציהריקולרישוירישיוןרישיון נהיגהרישיון רכברכברכב אוטונומירכב היברידירכב חברהרכב חדשרכב חשמלירכב ירוקרכב משומשרכב פנאירכב צמודרכב שטחרכבי יוקרהרכבי שטחרכבים משומשיםרכבתרכבת ישראלרכישת רכברמי אונגררמת גןרנורנו זואירנו מגאןרנו קדג'אררנו קליאורנו קפצ'וררשויות מקומיותרשות ההגבלים העסקייםרשות המסיםרשות שדות התעופהרשיון נהיגהשאטליםשברולטשברולט אקווינוקסשברולט טראוורסשברולט ספארקשבתשווי שימוששוק הרכבשטחשלמה SIXTשמאיםשר התחבורהתתאונהתאונותתאונות דרכיםתאונת דרכיםתביעה ייצוגיתתגמולי ביטוחתחבורהתחבורה ציבוריתתחנות דלקתיקוןתל אביבתל אופןתל-אביבתל-אופןתערוכת ז'נבהתעשיית הרכבתשתיותתשתיות תחבורהתשתית