עוד הצצה לדגם הביצועים יונדאי קונה N

לפני שנה 1, 5 חודשים - 10 מרץ 2021, CarTube
עוד הצצה לדגם הביצועים יונדאי קונה N
יונדאי חושפת תמונות ראשונות ללא הסוואה של הקרוסאובר ביצועים קונה N, אותו היא תשיק בהמשך השנה.

יונדאי מספקת לנו עוד הצצה לדגם הביצועים קונה N, גרסת ביצועים מלאה ליונדאי קונה המבוססת על דגמי 2021 המחודשים של הדגם שהושקו בישראל בחודש ינואר האחרון.

הקונה N הוא הקרוסאובר הראשון של יונדאי הזוכה לטיפול מלא של חטיבת הביצועים N והוא מצטרף אל ה- i30 N המחודשת ואל ה- i20 N שתשווק השנה באירופה.

יונדאי עדיין קמצנית בכל הקשור למידע טכני על הדגם וכל מה שהיא מספקת לנו בשלב זה אלו תמונות של הדגם ללא הסוואה החושפות את העיצוב הספורטיבי של הדגם שחלקו נועד רק להעניק לדגם את המראה המתבקש וחלקו נועד לשיפור זרימת האוויר, כמו מפצל הזרימה הקדמי והספוילר האחורי, בכדי להגדיל את כוח ההצמדה במהירויות גבוהות.

הקונה אמנם קרוב יותר ל- i20 מאשר ל-i30 אך לאור העבודה שלדגם כבר יש מנוע 1.6 ליטר טורבו עם 198 כ"ס, זה כבר ברור שהקונה N יזכה ליחידת ההנעה של יונדאי i30N כלומר מנוע 2.0 ליטר טורבו 280 כ"ס ומומנט מרבי של 40 קג"מ בגרסה הבכירה או 250 כ"ס ו-36 קג"מ בגרסת הבסיס. ההנעה בדגם תהיה כפולה ללא ספק והכוח אל ארבעת הגלגלים יעבור דרך תיבת 8 הילוכים DCT כפולת מצמדים. עם נתונים כאלו ובזכות ההנעה הכפולה אפשר לצפות לנתון תאוצה 0-100 קמ"ש בגזרת ה-5.0 שניות בשימוש בבקרת יציאה מהמקום.

כמובן שאפשר לצפות גם לתוספת של דיפרנציאל מוגבל החלקה, מערכת בלימה משודרגת עם צלחות בלימה גדולות יותר, חישוקי סגסוגת "19 קלי משקל, הנמכת מרכב וכיול קשיח יותר למתלים, מערכת פליטה משופרת, פונקציית NGS המעלה למשך 20 שניות את הגדישה לתוספת של מומנט לעקיפות זריזות ועוד.

Support Ukraine