עוד הצצה לקיה סונט לפני החשיפה הרשמית

לפני 2 שנים - 30 יולי 2020, CarTube
עוד הצצה לקיה סונט לפני החשיפה הרשמית
קיה סונט מציג עיצוב דינמי ומוחצן יחד עם תא נוסעים צעיר ומעוצב המצויד במולטימדיה "10.25, לוח מחוונים דיגיטלי ותאורת אווירה משתנה לפי קצב המוזיקה.

קיה הודו, חברת בת של קיה מוטורס, מספקת לנו הצצה נוספת אל קיה סונט (Sonet) הקרוסאובר העירוני החדש של קיה שאמנם מיועד בראש ובראשונה עבור השוק ההודי אך ישווק בהמשך גם כדגם גלובלי. החשיפה העולמית של הדגם תיערך ב-7 באוגוסט 2020.

העיצוב החיצוני של שומר אמונים לעיצוב שהוצג מוקדם יותר השנה עם קונספט לדגם, דינמי, מוחצן ובעיקר חביב למראה ועונה על מה שקהל היעד הצעיר, אליו מכוון הדגם, מחפש בקרוסאובר עירוני. אם העיצוב החיצוני עונה על מה שלקוחות צעירים מחפשים מהחוץ, תא הנוסעים עונה על הצרכים הדיגיטליים שלהם באמצעות לוח מחוונים דיגיטלי, מערכת מולטימדיה מתקדמת עם מסך "10.25 ותאורת אווירה המשתנה בהתאם לקצב המוזיקה המתנגנת ממערכת השמע.

קיה מציינת כי לראשות הנהג בורר מצבי נהיגה ובמיוחד עבור השוק ההודי ,עם כבישים שבחלקם כלל לא ראויים להיקרא כאלו, גם בורר מצבי אחיזה לשיפור האחיזה על מגוון משטחים שונים. קיה מציינת בנוסף כי הדגם ישווק עם מערכות בטיחות אקטיביות ועם 6 כריות אוויר שעבור השוק ההודי, זה שדרוג משמעותי לשוק בו ניתן עדיין לרכוש רכבים עם כרית אוויר אחת.

Support Ukraine